Jak ukryć zapach alkoholu?

Uncategorized

W jaki sposób ukryć zapach alkoholu?

Jesteśmy tylko ludźmi, dlatego nawet nam na pewno zdarza się wypić od czasu do czasu jakiś alkohol. Jeśli właśnie studiujemy, robimy to zapewne dość często, bo młodość i kształcenie się na wyższych uczelniach rządzą się swoimi prawami. Regularnie organizujemy huczne imprezy, jednak czasem przesadzamy z alkoholem, co nie zawsze kończy się dobrze. Jeżeli bowiem na następny dzień musimy udać się na uczelnię i, co najgorsze, przejść przez egzamin ustny, powinniśmy jakoś zadbać o swój oddech. Dowiedzmy się zatem, jak ukryć zapach alkoholu, by poradzić sobie nawet w tych kryzysowych, wyjątkowych sytuacjach.

Jeśli dopiero co wstaliśmy z łóżka z ogromnym kacem, a czeka nas ważny egzamin, przede wszystkim zmuśmy się do zjedzenia porządnego śniadania. Przygotujmy sobie jajecznicę na maśle i dodajmy do niej sporą ilość warzyw, zapijając to wszystko świeżym sokiem z pomarańczy bądź zwykłą wodą z dodatkiem cytryny. Następnie od razu udajmy się pod prysznic, by zmyć z siebie resztki alkoholu. Wyszorujmy się porządnie szorstką gąbką i namydlmy nawet dwukrotnie, by zakończyć ten proces oblaniem się lodowatą wodą. Najlepiej polewajmy się nią tak długo, aż całkowicie otrzeźwiejemy. Później postarajmy się przed kilka minut szczotkować zęby i przepłukać je specjalnym, odświeżającym płynem. Przed wyjściem z domu wrzućmy do swojej szkolnej torby ze dwie paczki gum do żucia oraz dużą butlę z wodą.

Pamiętajmy też, że wszystkie te sposoby na to, jak ukryć zapach alkoholu, okażą się mało skuteczne, jeżeli naprawdę mocno przesadziliśmy z trunkami. Wraz z kacem zaczną one bowiem wydostawać się z naszego organizmu, a ich woń będzie wyczuwalna dla innych. Najlepiej więc po prostu przestańmy imprezować przed ważnymi egzaminami. To najlepszy sposób.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *