Pub a bar

Uncategorized

Gdzie wybrać się w piątkowy wieczór – pub a bar?

Chyba każdy lubi imprezować lub przynajmniej wyjść wieczorem ze swoimi znajomymi. Przeważnie jest to piątkowy lub sobotni wieczór, ponieważ następne dni są wolne i nie musimy kłaść się wcześniej spać, żeby rano wstać. Niestety często towarzyszy nam dużo dylematów, a jednym z nich jest wybór miejsca. Pewnie nie raz zastanawialiśmy się długi czas czy lepiej iść potańczyć do klubu czy może wybrać się do pubu i napić się piwa. Chciałbym Wam podać różnice pomiędzy tymi dwoma miejscami, abyście mogli następnym razem z łatwością wybrać.

Zaczynając od klubu to sprawa wygląda tak, że jeśli nie lubimy głośnej muzyki to nie ma co się tam wybierać. Ciężko będzie nam znaleźć miejsce, gdzie będzie na tyle cicho, aby spokojnie porozmawiać. Druga sprawa to tłumy ludzi, którzy po pierwsze mogą być pijani i zrobić nam krzywdę, a po drugie są czasem głośniej od muzyki. Warto także wspomnieć o drogim alkoholu no i opłacie za wstęp. Jeżeli jednak uwielbiamy dobrą zabawę, głośną muzykę i chcemy się wyszaleć oraz potańczyć do białego rana to klub będzie do tego idealnym miejscem.

W pubie sprawa jest całkiem inna, ponieważ nie mamy głośnej muzyki, lecz cichą, ale oczywiście równie szybką jak w klubie. W pubie nie będziemy się bawić, a raczej nastawimy się na rozmowę oraz dobre piwo, które nie będzie tak drogie jak na imprezie. Wiele osób nie wie również czym się różni pub a bar, ponieważ często mogą słyszeć te dwa słowa zamiennie. Wybierając pub lub bar jedyną rzeczą, która pokaże nam różnice będą ludzie, wszystko dlatego, że w burze większość to pijacy. Pub to również świetnie miejsce na poznanie kogoś, więc spośród w sumie trzech opcji wybrałbym jego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *